Rehabilitant dziecięcy z doświadczeniem w pracy na Intensywnej Terapii

REKRUTACJA NA STANOWISKO REHABILITANTA DZIECIĘCEGO Z DOŚWIADCZENIEM W PRACY NA INTENSYWNEJ TERAPII

Wymagania konieczne:

  • tytuł Magistra;
  • czynne Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty;
  • doświadczenie w pracy z dziećmi;
  • dodatkowym atutem będzie ukończenie szkoleń z zakresu rehabilitacji oddechowej;
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej,
  • cierpliwe, życzliwe i empatyczne podejście do pacjenta.

Obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących przepisów;
  • wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii i fizykoterapii na oddziałach klinicznych,
  • planowanie zabiegów oraz rehabilitacji krótkoterminowej i długoterminowej,
  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenie swoich umiejętności,
  • pracę w przyjaznym i młodym zespole fizjoterapeutów.
Autor: Kinga Opałka, 15 listopada 2022 10:32
Ostatnia modyfikacja: 15 listopada 2022 10:32